HD Video Player

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.22 MB
  • Version 1.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma iJoysoft
Kolay kullanımı ve küçük boyutuyla videolarınızı hızlı bir şekilde oynatacağınız HD Video Player tamamen ücretsiz!

Küçük bellek kullanımına sahip donanım kod çözme özelliklerini de barındıran HD Video Player uygulaması tüm video formatlarını da desteklemektedir. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan bu uygulama video ve film dosyalarına da sahip.

HD ve Smoothly oynatma dosyalarına sahip olan bu uygulamayı yüzen oynatma penceresi ile destekleyebilirsiniz. Videolarınızı oynatırken kontrol etmeyi kolay bir hale dönüştüren HD Video Player uygulamasında film ve video dosyalarınızı güvenli bir şekilde korumak için şifreleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Telefonunuzdaki tüm video oynatma dosyalarını otomatik olarak algılan bu uygulamada video dosyalarınızı listeleyebilir ve gizliğinizi koruyabilirsiniz.

Depolama alanındaki dosyalara ve klasörlere göz atabileceğiniz HD Video Player uygulamasında ses düzeyini ayarlamak için sürükleme kontrolleri de yer almaktadır. Video oynatılırken ekran çekimi de yapabileceğiniz bu uygulamada video oynatma geçmişinizi de görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz video dosyalarınızı da adlandırabileceğiniz HD Video Player uygulamasını sizde cihazınıza yükleyerek, videonuzun en-boy oranlarını veya ses düzeylerini ayarlayabilirsiniz.

 

 

HD Video Player indir
DİĞER SÜRÜMLER