HD Video Player

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44.2 MB
  • Version 3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Hanlin Wang
Tüm video formatlarını destekleyen HD Video Player uygulaması oldukça küçük bir boyuta da sahiptir.

Mobil cihazınızdaki tüm oynatma dosyalarını otomatik olarak algılayan HD Video Player uygulaması oldukça küçük boyutuyla cihazınızda küçük bir yer kaplamaktadır. Oldukça kolay bir kullanıma da sahip olan HD Video Player uygulaması video ve film dosyalarını da bünyesinde barındırıyor.

HD ve Smoothly oynatma dosyalarına sahip olan bu uygulamayı yüzen oynatma penceresi ile destekleyebilirsiniz. Videolarınızı oynatırken kontrol etmeyi kolay bir hale dönüştüren HD Video Oynatıcı uygulamasında film ve video dosyalarınızı güvenli bir şekilde korumak için şifreleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulamada depolama alanındaki dosyaları ve klasörleri görebilirsiniz. Tüm video oynatma dosyalarını otomatik olarak algılayan bu uygulamada video dosyalarını dilediğiniz şekilde sıralayabilir veya adlandırabilirsiniz.

Ses düzeyini ayarlayabileceğiniz panellerin yer aldığı bu uygulamada video geçmişinizi de görebilirsiniz. Sizde HD Video Player uygulamasını cihazınıza yükleyebilir, videonuzu istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

 

 

HD Video Player indir
DİĞER SÜRÜMLER